Виставка Київ 2019
07.11.2020 07:35
![IMG-1b839b9b6a34a3aca14aa96e161f9d68-V.jpg IMG-1b839b9b6a34a3aca14aa96e161f9d68-V.jpg](/upload/medialibrary/6a2/6a22021c8c104be4dfd3824c226ff4f4.jpg)
![IMG-3bb7c0d7500152b09beb6334efdf599b-V.jpg IMG-3bb7c0d7500152b09beb6334efdf599b-V.jpg](/upload/medialibrary/816/816d03389b3fae3504bd0b09402e1143.jpg)
Компанія Dear завжди із задоволенням бере участь в щорічних виставках. Ювелірна виставка в грудні 2019 року в м.Київ, яка проводилася в Міжнародному Виставковому Центрі, не стала винятком.
Для нас це чудова можливість поспілкуватися з покупцем безпосередньо, почути думки широкого кола людей. Завжди приємно зустрічати на стенді відвідувачів виставки, які приходять саме до нас з року в рік і бачити на наших задоволених клієнтах наші прикраси! Але знайомити нових людей з продукцією нашого підприємства не менш приємно.
А ще, це відмінна можливість для нашого колективу отримати заряд позитивних емоцій для подальшого розвитку, адже немає нічого більш надихаючого для виробника, аніж посмішки вдячних покупців.